12. december 2013

Vianočná rozprávka potešila klientov zariadenia v ružomberskom Trojlístku

  Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

Žilina, 12. december 2013

Herci žilinského Bábkového divadla už tretíkrát počas adventu zavítali so svojím predstavením medzi deti a dospelých zariadení sociálnych služieb. Akcia pod názvom Vianočná rozprávka tento raz potešila klientov v Centre sociálnych služieb Trojlístok v Ružomberku. Herci vtiahli svojich divákov do predstavenia „Neuveriteľný týždeň“. „Z Vianočnej rozprávky sa stáva milá tradícia v čase očakávaných vianočných sviatkov a je vidieť, že prináša potešenie a radosť,“ povedala riaditeľka odboru sociálnych vecí ŽSK Marta Pauková, ktorá podujatie otvorila. Na záver čakalo klientov vianočné prekvapenie v podobe darčekov.
Zariadenie na ulici svätej Anny realizovalo v nedávnom období aj dva projekty, kde sa rekonštruovali hygienické zariadenia na bezbariérové a vybudovala sa šikmá rampa s protišmykovou úpravou, zastrešením a bezpečnostným zábradlím. Tieto, ale i ďalšie projekty Žilinského samosprávneho kraja boli ocenené Úniou miest Slovenska. V súťaži „Samospráva a Slovensko bez bariér 2010 – 2013 v kategórii „VÚC“ si Žilinská krajská samospráva odniesla hlavnú cenu.

Mgr. Hana Danová
hovorkyňa ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 14.01.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky