3. december 2007

- Dvere dokorán – tentoraz pre Žilinský kraj

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

Žilina 3. december 2007 

Kancelária verejného ochrancu práv a Žilinský samosprávny kraj pozývajú 10. decembra 2007 na Deň otvorených dverí v Žilinskom kraji, a to od 8.00 do 18.00 h. v priestoroch Úradu Žilinského samosprávneho kraja v Žiline. Bezplatné právne usmernenie poskytne každému záujemcovi verejný ochranca práv Pavel Kandráč a právnici jeho kancelárie. O 10.00 h. bude verejný ochranca práv Pavel Kandráč spolu s predsedom Žilinského samosprávneho kraja Jurajom Blanárom na tlačovej konferencii informovať novinárov o skúsenostiach s ochranou práv a slobôd v Slovenskej republike a o poskytovaní služieb občanom v tejto oblasti.
Tohtoročný desiaty december pripadol na pondelok, teda všetci, ktorí sa „nezmestili“ do určených termínov a nemajú do Žiliny ďaleko, môžu využiť prítomnosť verejného ochrancu práv Pavla Kandráča a jeho spolupracovníkov, aby sa bez objednania a samozrejme bezplatne poradili ako riešiť svoje životné situácie. Zvyšovanie právneho vedomia v oblasti ochrany práv a slobôd a poskytnutie informácií o činnosti verejného ochrancu práv bude hlavným poslaním Dňa otvorených dverí v Žilinskom kraji.

 

Peter Kubica
hovorca ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky