Učili sa ako predchádzať násiliu páchanom na ženách

Prednáška pre študentky žilinských stredných škôl

 

 

 

Žilinská župa zorganizovala v spolupráci s Krajským riaditeľstvom Policajného zboru SR v Žiline prednášku pre študentky žilinských stredných škôl na tému „Násilie na ženách“. Policajtky vysvetlili mladým ženám čo znamená násilie v trestnoprávnej rovine, ozrejmili aké formy násilia poznáme, poradili ako sa nestať obeťou násilia a čo podniknúť, ak sa stanú svedkami takéhoto násilného chovania.

Žilinský samosprávny kraj nespolupracuje s Krajským riaditeľstvom Policajného zboru SR v Žiline po prvý krát. Pre mladých vodičov pripravil na jar Školu šmyku, kde sa študenti učili ako zvládať za volantom krízové situácie.


Spodná navigácia

Aktualizácia: 28.11.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky