Stretnutie Krajského stredoškolského parlamentu

Na Úrade Žilinského samosprávneho kraja

 

 

 

 

 

Dňa 9. decembra 2019 sa v Kongresovej sále Úradu Žilinského samosprávneho kraja konalo stretnutie Krajského stredoškolského parlamentu Žilinského samosprávneho kraja, na ktorom sa zišli žiacke školské rady Žilinského kraj.  Cieľom stretnutia bolo oživenie a inovácia činnosti Krajského stredoškolského parlamentu, žiackych školských rád v Žilinskom kraji. Mládež mala možnosť diskutovať o problémoch, prezentovala návrhy, pripomienky na zlepšenie aktuálneho postavenia mládeže a práce s ňou. Stretnutie, ktoré viedla Ing. Darina Čierniková, riaditeľka kancelárie projektového riadenia Rady mládeže Žilinského kraja sa zúčastnilo viac ako 100 účastníkov.

 


Spodná navigácia

Aktualizácia: 12.12.2019

Sekcie


Jazykové verzie webstránky