Snehulienka a 8 trpaslíkov

Detský divadelný súbor Kamarát uviedol dňa 27. júna 2014 na Mestskej scéne v Martine premiéru divadelného predstavenia.

 

 

 

Detský divadelný súbor Kamarát pôsobiaci pri Turčianskom kultúrnom stredisku v Martine uviedol dňa 27.6.2014 na Mestskej scéne v Martine premiéru divadelného predstavenia Snehulienka a 8 trpaslíkov. Paródia na klasickú rozprávku O snehulienke a siedmych trpaslíkoch vznikla v rámci projektu Dielňa tvorivého divadla, ktorý finančne podporilo Ministerstvo kultúry SR. Členovia DDS Kamarát si sami vytvorili divadelnú inscenáciu a to od jej začiatku: tvorby dramatického textu, prípravy scenára, výroby kostýmov a masiek, nácviku divadelných postáv. 
Mladí herci podali skvelé výkony, za čo zožali od obecenstva veľký potlesk. Premiéra bola príjemným zážitkom nielen pre divákov sediacich v hľadisku, ale aj samotných účinkujúcich.

 

Predstavenie uvidia diváci koncom augusta aj v rámci sprievodného programu Scénickej žatvy Ulica Fest. Všetkých srdečne pozývame!

Mgr. Nataša Petrová
Poverená riaditeľka TKS
Turčianske kultúrne stredisko v Martine


Spodná navigácia

Aktualizácia: 07.07.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky