Prázdninová tvorivá dielnička s TKS

Turčianske kultúrne stredisko v Martine zrealizovalo dňa 19. júla 2018 vo svojich klubových priestoroch Prázdninovú tvorivú dielničku

 

 

 

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja zrealizovalo dňa 19. júla 2018 vo svojich klubových priestoroch Prázdninovú tvorivú dielničku.

Počas tvorivej dielne zameranej na letnú tematiku mali deti možnosť vytvoriť si loďky, ponorky, veľryby, morské panny, či len nakresliť svoje očakávania na prázdniny. Využívali pri tom prevažne papierové taniere a vodové farby, no mladí kreatívci sa nebáli použiť ani flitrové lepidlá, či odvážnu kombináciu pasteliek s fixkami.

Tešíme sa na Vás 23. augusta 2018 pri ďalšom tvorivom stretnutí, kde zaženieme všetky chmáry z príchodu nového školského roka, obklopíme sa farbami a nápadmi a posnažíme sa letné prázdniny cez obrázky presvedčiť, aby zostali.

Rebeka Mikušová
manažér pre ZUČ: neprofesionálne divadlo
Turčianske kultúrne stredisko v Martine
Divadelná 656/3, 036 01 Martin
www.tks.sk;
043/ 4132394


Spodná navigácia

Aktualizácia: 20.07.2018

Sekcie


Jazykové verzie webstránky