Neviete kam s deťmi počas leta? V dennom Tábore talentov sa určite nudiť nebudú

Deti sú tie najkreatívnejšie stvorenia.

 OZ Mladý Podnikavec si počas leta pre deti zo Žiliny a okolia pripravil denný tábor plný zábavy, spoznávania svojich schopností a budovania nových priateľstiev

Za posledný rok sa toho veľa zmenilo. Svet sa zastavil, museli sme tráviť doma viac času, ako by sme chceli a naše deti to takisto neobišlo. Zrazu sa nemohli stretávať so svojimi rovesníkmi, nemohli sa s nimi hrať a budovať tak priateľstvá.

Verím, že toto všetko sa pomaly vytráca a v lete budeme môcť otvoriť Tábor talentov. Treba sa pozerať vpred a vidieť svetlo na konci tunela. Treba deťom pomôcť zaradiť sa opäť do starého dobrého života, kde sa spolu môžu stretávať, hrať sa na „schovky“, či „naháňačky“ a užívať si prítomný okamih.

Ak to vidíte rovnako, no už teraz viete, že budete mať počas leta veľa práce a nebudete mať dostatok času, ktorý by ste mohli venovať svojim ratolestiam, nezúfajte. OZ Mladý Podnikavec pripravilo denný letný týždenný tábor, pre deti vo veku 8 – 14 rokov.

A prečo by ste si mali vybrať práve Tábor talentov?

Od začiatku na deti čakajú samé prekvapenia. Každý deň je pripravených plno aktivít na zábavu, pohyb, vedomosti, rozvoj kreativity, rôzne hry, súťaže, kvízy, alebo aj hľadanie pokladu.

Animátori majú dostatok skúseností, aby mohli zabezpečiť čo najkvalitnejšie strávený čas v tábore. Sú plní radosti zo života a určite naučia deti milovať aj maličkosti. Napríklad Martinka študuje pedagogiku a robila animátorku pre deti nielen z celého Slovenska, ale dokopy z 12-tich krajín sveta! Veroniku s Radkou neopúšťa dobrá nálada a aj z naoko nudného príbehu vedia vyčarovať príbeh hodný Oscara, pri ktorom deťom padne sánka. A keďže všade treba aj chlapskú ruku, tak tím animátorov uzatvorí Kristián, študent spevu, ktorý vaše deti naučí pozerať sa na divadlo a hudbu z iného uhľa pohľadu. A kto vie – možno sa im to zapáči natoľko, že ich raz uvidíte stáť na doskách, čo znamenajú svet!

No a aby toho nebolo málo, Tábor má pre vaše deti pripravené ešte jedno prekvapenie, ktoré ostane zakryté rúškom tajomstva. Môžeme však prezradiť jednu indíciu – určite ste to „prekvapenie“ už videli účinkovať v televízii.

Tábor talentov okrem zábavy a veľa, veľa smiechu deťom ukáže, v čom sú dobrí, v čom vynikajú a animátori budú robiť všetko preto, aby si to vaše deti uvedomili. Pretože ak v nich prebudíme lásku k niečomu, v čom sú dobrí už teraz, viete si predstaviť, ako výborní a úspešní môžu byť o pár rokov?

Ak chcete svoje ratolesti prihlásiť, môžete tak urobiť na stránke www.tabortalentov.sk, poprípade na e-mailovej adrese info@tabortalentov.sk


Spodná navigácia

Aktualizácia: 03.05.2021

Sekcie


Jazykové verzie webstránky