Mladý Tvorca 2016

Stredná odborná škola strojnícka Kysucké Nové Mesto získala mimoriadne ocenenie.

 

 

 

 

 

Stredná odborná škola strojnícka Kysucké Nové Mesto na slávnostnom vyhlasovaní výsledkov na výstave Mladý Tvorca 2016 v Nitre zaznamenala úspech v oblasti súťaže TOP výrobok v kategórii Umelecké spracovanie výrobkov, kde získala mimoriadne ocenenie. Žiaci vyhotovili kováča v životnej veľkosti a prezentovali tak študijný odbor Umelecko remeselné spracúvanie kovov. Súťažný výrobok prezentoval žiak Hacajík Bystrik. 

Rovnako školu, ale aj Žilinský samosprávny kraj reprezentovali pedagógovia a žiaci v expozícii, ktorá bola venovaná Systému duálneho vzdelávania, a to so zamestnávateľkami spoločnosťami INA Kysuce, spol. s r.o. a KIA Motors Slovakia, s.r.o..

Z tohto úspechu sa mimoriadne tešíme!


Spodná navigácia

Aktualizácia: 29.04.2016

Sekcie


Jazykové verzie webstránky