Leto v knižnici s výpredajom vyradených dokumentov

Vyradené knihy, LP platne

 

 

 

 

 


Čadca (23. jún 2020) – Kysucká knižnica v Čadci v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja sa vrátila do bežného režimu fungovania svojich služieb. Okrem poskytovania výpožičiek začala s organizovaním podujatí a od 1.7.2020 ponúka návštevníkom možnosť zakúpenia vyradených kníh a LP platní za minimálnu sumu 0,30 € za kus. Leto si tak spríjemnite zakúpenou knihou, ktorú si môžete zobrať k vode, na dovolenku, alebo si doplníte svoju domácu knižnicu o titul, ktorý poteší Vás, Vaše deti, či rodičov.

Priestory knižnice ožili v júni 2020 aj realizáciou kultúrnych a vzdelávacích podujatí. Na prázdninové dni pripravujeme cyklus „Leto v knižnici“, počas ktorého sú pre deti pripravené zábavné rozprávkové dopoludnia a tvorivé výtvarné dielne v každú stredu od 10.00 hod. V prípade priaznivého počasia budú podujatia organizované v priestore letnej čitárne, ktorú môžu využívať na príjemné posedenie s knihou a časopismi všetci návštevníci knižnice. Ak sa situácia s novými prípadmi koronavírusu v Čadci počas leta nezhorší, bude pre najmenších čitateľov knižnice sprístupnený aj detský kútik s hrami a hračkami. Pre dospelých čitateľov a návštevníkov pripravila knižnica okrem ponuky vyradených knižných titulov a LP platní aj zaujímavú výstavu „Portréty osobností“, ktorá približuje portréty významných osobností Žilinského kraja.

Knižnica pracuje naďalej v rámci dodržiavania určených hygienických bezpečnostných opatrení podľa podmienok Úradu verejného zdravotníctva SR. Vstup do knižnice je možný len s prekrytím horných dýchacích ciest – rúškom, šatkou, šálom a podobne. Pri vstupe do priestorov knižnice je potrebné použiť pripravenú dezinfekciu na ruky. Veríme, že tieto opatrenia, ktoré sa realizujú kvôli Vašej bezpečnosti a ochrany zdravia, Vás neodradia od návštevy našej knižnice. Aj v letnom období Vám má knižnica čo ponúknuť- doplní svoj fond o nové knižné tituly, pripraví nové expozície výstav a zabezpečí relax a pohodu v príjemnom kultúrnom prostredí. Tešíme sa na Váš záujem, osobné stretnutia a príjemné chvíle s knihou a čítaním.

KK
Mgr. Helena Pagáčová
Kysucká knižnica v Čadci
Ul. 17. novembra 1258
02201 Čadca
LATITUDE 49°26'12,154"N
LONGITUDE 18°47'5,862"E


Spodná navigácia

Aktualizácia: 25.06.2020

Sekcie


Jazykové verzie webstránky