Intenzívna Akadémia pre začínajúce Podnikateľky zo Žilinského kraja

Milé podnikajúce a podnikavé ženy,

v našom meste funguje už dlhé roky Regionálna pobočka Top centra podnikateliek, ktorá združuje aktívne podnikateľky a manažérky. Viac o tomto klube, ktorý založila a aktívne vedie už viac ako 14 rokov pani Elvíra Chadimová, sa dozviete na www.podnikatelka-tcp.sk.

Pre podporu začínajúcich podnikateliek a žien, ktoré uvažujú o podnikaní vznikla v rámci RTCP Žilina platforma Ženy v podnikaní Žilina - ako lokálny projekt pre náš región.

Sme ženy rôzneho veku a názorov - spája nás však podnikanie, máme svoje firmy, sme živnostníčky, riadime spoločnosti... Zarábame si sami na seba, dávame prácu aj iným. Nie je to vždy ľahké, ale dáva nám to nezávislosť, sebadôveru, slobodu a pocit sebarealizácie. 

O svoje dlhoročné skúsenosti v rôznych oblastiach sa rady aj podelíme - máme chuť pomôcť a poradiť ženám, ktoré chcú začať s podnikaním...ženy na materskej dovolenke, ženy na dôchodku, ženy bez práce, mladé ženy končiace štúdium...Pravidelne sa stretávame a podporujeme, informujeme a vzdelávame sa navzájom, rozširujeme svoje kontakty - osobné i pracovné. Každá žena má možnosť sa u nás realizovať, rozvíjať zmysluplne našu činnosť, ponúkať a prezentovať svoje nápady a predstavy, zviditeľniť sa. Môžete sa stať členkou alebo sympatizantkou Klubu, za čo okrem iného získate aj P.R. článok o sebe a svojom podnikaní na našej webstránke.

Sme presvedčené, že to má zmysel, o čom svedčia podobné kluby a spolky nielen u nás, ale aj v zahraničí, ktoré úspešne pomáhajú ženám pri podnikateľských aktivitách.

Podporujeme týmto komunitný a lokálny spôsob podnikania - vzájomnú podporu ľudí, ktorí žijú v našom regióne a zodpovedné podnikanie.

Privítame a rady poradíme všetkým ženám, ktoré chcú začať podnikať alebo potrebujú informácie, kontakty, podporu.

Ak ste z regiónu Žilina alebo máte záujem o spoluprácu,

rady Vás privítame medzi nami!

 

Viac informácií nájdete na: http://www.podnikanie-zenyzilina.sk/o-nas 

 

Fotky zo stretnutia

Podpis Memoranda o spolupráci (2. 2. 2015)

Video - INŠPIRUJEME ŽENY K PODNIKANIU V ŽILINSKOM KRAJI


Spodná navigácia

Aktualizácia: 10.10.2018

Sekcie


Jazykové verzie webstránky