5. december 2013

Výstava „Vianoce našimi rukami“ opäť inšpiruje

  Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

Žilina, 5. december 2013

Úrad Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) otvoril v poradí už siedmy ročník predajnej výstavy „Vianoce našimi rukami“. Autori prezentujúci výrobky a práce s vianočnou tematikou sú opäť klienti zariadení sociálnych služieb v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK a ich umenie budete môcť obdivovať až do 9. januára budúceho roka. „Žilinský samosprávny kraj sa s 25 zariadeniami domovov sociálnych služieb radí vôbec medzi ich najväčších poskytovateľov na Slovensku. Opäť máme možnosť obdivovať množstvo výrobkov a techník typických pre každý náš región a nechať sa inšpirovať na nadchádzajúce vianočné sviatky,“ uviedol predseda ŽSK Juraj Blanár. Aj tentoraz si budú môcť návštevníci pozrieť a zakúpiť rôzne dekoratívne predmety, svietniky, košíky, výšivky, adventné vence, či iné predmety vyrobené rozmanitými technikami a z rôznych materiálov. „Zároveň je to aj pekný spôsob ako podporiť našich klientov a poďakovať zamestnancom zariadení, ktorí často odvádzajú prácu aj nad rámec svojich povinností,“ doplnila riaditeľka odboru sociálnych vecí Úradu ŽSK Marta Pauková.

Mgr. Hana Danová
hovorkyňa ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 14.01.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky