4. december 2012

Využite štedrú mikulášsku nádielku plnú relaxu a zábavy

  Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

Žilina, 4. december 2012

Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) „Žilinský turistický kraj“ a Žilinský samosprávny kraj pripravili v spolupráci s aquaparkami, ubytovacími zariadeniami a múzeami a galériou pri príležitosti sviatku sv. Mikuláša zaujímavé zľavy pre domácich obyvateľov, ale i návštevníkov kraja. Spolu 12 liptovských, oravských, turčianskych, kysuckých a hornopovažských subjektov ponúka svojím hosťom v rozmedzí od 3. – 23. decembra zľavy a benefity na vstupnom. „Mikulášskou nádielkou sme mysleli nielen na deti, ale i dospelých a celé rodiny, ktoré si môžu spoznávanie nášho kraja mimoriadne užiť, a to so zľavami v kúpeľoch, aquaparkoch, hoteloch a ubytovacích zariadeniach alebo expozíciách našich múzeí a Turčianskej galérie,“ uviedol predseda KOCR a podpredseda Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) Jozef Štrba.
Aké zľavy subjekty ponúkajú? Napríklad návštevníci turčianskeho regiónu môžu od 3. – 9. decembra bezplatne navštíviť výstavu Výtvarná moderna v Turci, o polovicu nižšie ceny za ubytovanie detí, saunu a vírivku ponúka Jánošíkov dvor v oravskej Zázrivej, 20% zľavy na vstup do bazéna a sáun ponúka Hotel Diplomat v Rajeckých Tepliciach, liptovské Kúpele Lúčky pozývajú na akciu „Dvaja za cenu jedného“ do Aqua-vital parku a akciový set ubytovania, stravy a wellness s množstvom služieb odporúča Penzión Centrál v Oščadnici. Viac informácií o konkrétnych zľavách a podmienkach ich využitia nájdete v priloženom letáku „Mikulášske zľavy“.
Tucet zapojených subjektov tvoria Gino Paradise Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Kúpele Lúčky, AquaRelax Dolný Kubín, Slovenské liečebné kúpele, Rajecké Teplice, Hotel Diplomat, Rajecké Teplice, Penzión Centrál, Oščadnica, Hotel Villa Nečas***, Žilina, Jánošíkov dvor, Zázrivá, Turčianska galéria v Martine a Považské múzeum v Žiline.
Mikulášske akcie v podobe zliav u subjektov cestovného ruchu a svojich kultúrnych inštitúciách pripravuje ŽSK od roku 2009.

Hana Danová
hovorkyňa ŽSK