29. február 2012

- Vyhlásenie Žilinského samosprávneho kraja

 Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

Žilina, 29. február 2012

Žilinský samosprávny kraj sa pripája k aktuálnemu vyhláseniu Asociácie nemocníc Slovenska o blížiacom sa kolapse slovenského zdravotníctva. Za tento stav nesie nielen politickú, ale aj odbornú zodpovednosť minister zdravotníctva Ivan Uhliarik. Predseda ŽSK Juraj Blanár sa domnieva, že zo strany ministra Uhliarika, ktorému sa nepodarilo v minulom roku transformáciou na akciovky priviesť nemocnice k privatizácii, je doviesť nemocnice do kolapsu a tým ich vystaviť, bezbranné a ožobráčené, napospas trhu a finančným skupinám. Tým chce vlastne dosiahnuť to, čo sa mu nepodarilo transformáciou, ktorá bola zrušená.

Ing. Radka Kulaviaková
hovorkyňa ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 14.01.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky