27. november 2012

Pohár Župnej ligy putuje na Liptov

  Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

Žilina, 27. november 2012

Pod záštitou predsedu Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) Juraja Blanára sa konal 4. ročník krajského kola súťaže „Župná liga 2012“. Športového zápolenia v malom futbale sa zúčastnilo päť tímov – víťazi regionálnych kôl. Región Horné Považie zastupovali domáci zo Spojenej školy na Rosinskej ceste v Žiline, región Kysuce obhajovali futbalisti Strednej odbornej školy technickej v Čadci. Za Turiec nastúpili študenti Spojenej školy v Martine. Liptov reprezentovala Obchodná akadémia v Liptovskom Mikuláši a región Oravy námestovské Gymnázium Antona Bernoláka. Súťaž otvoril podpredseda ŽSK Jozef Štrba, ktorý vyzdvihol pozitívny vzťah k pohybu a zdravú súťaživosť u študentov.
Po trojhodinovom zápasovom kolotoči sa víťazom tohtoročného turnaja o pohár predsedu ŽSK stali žiaci Obchodnej akadémie v Liptovskom Mikuláši. Na druhej priečke sa umiestnilo družstvo Gymnázia Antona Bernoláka v Námestove a na treťom mieste skončilo usporiadateľské družstvo Spojenej školy na Rosinskej ceste v Žiline.

Hana Danová
hovorkyňa ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 14.01.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky