19. marec 2012

- Sviatok vody chce kraj osláviť spolu s obyvateľmi i návštevníkmi

 Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

Žilina 19. marec 2012

Návštevníci, ale i obyvatelia Žilinského kraja majú možnosť opäť i tento rok oslavovať svetový deň vody vo vode. Akciový týždeň pripravili aquaparky, kúpele i lyžiarske stredisko v spolupráci s krajom. Ten sa postaral o možnosť doplniť relax vo vode a na snehu o kultúrne zážitky, a to v Liptovskom, Oravskom, Považskom a Kysuckom múzeu. Samozrejme, opäť s výraznými zľavami na vstupnom. Jedinečné akciové vstupy je možno využiť počas týždňa od 19. do 25. marca v Thermal parku Bešeňová, v Kúpeľoch Lúčky a Meander parku v Oraviciach a zľavy na skipasy ponúka aj Ski Zábava Hruštín. Skvelé akcie pripravili tiež Slovenské Liečebné kúpele v Rajeckých Tepliciach, Aquarelax Dolný Kubín a Aquapark Tatralandia. Žilinský samosprávny kraj už 4 roky vyzdvihuje svoj potenciál v oblasti vodných zdrojov, v spolupráci so subjektmi cestovného ruchu. „Náš kraj ponúka pestrú paletu relaxu a oddychu práve v liečivých a termálnych vodách, ako aj nezabudnuteľné možnosti relaxu. Pozývame rodiny s deťmi či individuálnych návštevníkov a seniorov, aby za zvýhodnené ceny spoznávali možnosti Žilinského kraja v oblasti vodnej zábavy, ale tiež prostredníctvom kultúry v našich múzeách,“ povedal predseda ŽSK Juraj Blanár. Viac informácií o ponukách zapojených partnerov počas jednotlivých dní nájdete na stránke Žilinského samosprávneho kraja www.regionzilina.sk.

 

Peter Kubica
hovorca ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 14.01.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky