21. jún 2011

- Užite si leto vo vode či na hrade a ušetrite!
- Vodné parky a kultúrne organizácie v Žilinskom kraji ponúkajú návštevníkom atraktívne zľavy

                              Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

                                                   Žilina, 21. jún 2011 

Oslávte koniec školského roka a užite si začiatok leta v úžasnej vodnej nálade, ktorá neodmysliteľne patrí k letu a ušetrite. Svoje brány otvára a zľavy ponúka od 27. júna Thermal park Bešeňová, Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, Kúpele Lúčky a Meander park thermal Oravice. Nezabudnuteľnú adrenalínovú jazdu si môžete vychutnať pri plavbe so spoločnosťou Plte Orava – Tandem s.r.o. alebo Prvá pltnícka a raftingová spoločnosť, s.r.o., Strečno. Pre tých, ktorí uprednostnia históriu, si môžu za polovičnú cenu vstupného historickú atmosféru vychutnať na Oravskom hrade, v malebnej dedinke Čičmany, na Hrade Strečno i v Budatínskom parku. „V spolupráci so subjektmi cestovného ruchu v našom kraji sa na nám podarilo i k tohtoročným letným prázdninám pripraviť zaujímavé akcie pre deti a dospelých. Verím, že návštevníci z nášho kraja, ale aj z iných častí Slovenska či zahraničia využijú pestrú ponuku, ktorú ponúkajú naše regióny v oblasti relaxu i kultúry,“ povedal predseda Žilinského samosprávneho kraja Juraj Blanár. Každý veľký i malý návštevník si príde na svoje. Podrobnejšie informácie a harmonogram zliav, ktoré ponúka okrem aquaparkov aj Považská galéria umenia v Žiline, Považské múzeum v Žiline, Považská hvezdáreň v Žiline, Kysucké múzeum v Čadci, Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne a Liptovské múzeum v Ružomberku sa dozviete na internetovej stránke www.regionzilina.sk a v priloženej tabuľke.

Radka Kulaviaková
hovorkyňa ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 14.01.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky