1. december 2011 (2)

- Mikulášsky darček nemusí byť len sladký, ale aj zábavný
- Kraj ponúka mikulášske zľavy v aquaparkoch a múzeách

                         Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

                                        Žilina, 1. december 2011

Mikulášsku nádielku v podobe zliav na vstupy môžu počas decembrového týždňa využiť milovníci vody a kultúry. Zvýhodnenú cenu celodenného pobytu ponúka Aquapark Tatralandia v Liptovskom Mikuláši 5. a 6. decembra. Podmienkou je mať pri nákupe vstupného na hlave červenú, najlepšie mikulášsku čiapku. Celodenný vstup za cenu trojhodinového, ponúka Thermal Park v Bešeňovej od 4. do 11. decembra. Deti do 14 rokov majú vstup zdarma v Meander Therma v Oraviciach, a to v nedeľu 4. decembra. Chýbať nebude pestrý program. „Veľmi oceňujeme spoluprácu so subjektmi v oblasti cestovného ruchu, vďaka ktorej môžeme niekoľkokrát ročne pripraviť obyvateľom a návštevníkom Žilinského kraja atraktívne akcie v podobe zliav na vstupnom do vodných a relaxačných parkov. Spolu s ponukou zliav kultúrnych inštitúcií ide o lákavé spestrenie mikulášskeho týždňa,“ povedal predseda ŽSK Juraj Blanár. S mikulášskou ponukou prišli aj Kúpele Lúčky. Akciu „Dvaja za cenu jedného“ bude možné využiť 6. decembra do Aqua – vital Parku. Vstup do vodného sveta za 8 eur platí 7. decembra v Kúpeľoch Rajecké Teplice. O zvýhodnené ceny sa postarali aj Liptovské, Považské a Kysucké múzeum. Pridala sa tiež Oravská galéria v Dolnom Kubíne. Týždeň zliav bude v Žilinskom kraji trvať od 4. do 11. decembra. Viac informácií nájdete na stránke Žilinského samosprávneho kraja www.regionzilina.sk.

Ing. Radka Kulaviaková
hovorkyňa ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 14.01.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky