23. apríl 2010

- Prvým miestom výjazdu kanadskej veľvyslankyne bol Žilinský kraj

                             Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

                                                Žilina, 23. apríl 2010

Kanadská veľvyslankyňa na Slovensku J. E. Valerie Raymond si vybrala za miesto svojho prvého výjazdu po Slovensku – Žilinský samosprávny kraj. Na Úrade ŽSK ju dnes prijal predseda kraja Juraj Blanár. „Je vidieť, že Žilinský samosprávny kraj má silný potenciál pre ďalší rozvoj, široké možnosti v turizme a je zaujímavý pre nových investorov,“ uviedla po stretnutí veľvyslankyňa, ktorá pokračovala programom v regiónoch kraja. Predseda ŽSK vyslovil presvedčenie, že návštev bude viac a dialóg povedie k vzájomnej spolupráci Žilinského samosprávneho kraja s Kanadou.

                                                                                      Mgr. Zuzana Muchová
                                                                                           hovorkyňa ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 14.01.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky