15. apríl (2)

- Deň Zeme na Úrade Žilinského kraja venujú stredoškolákom

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

Žilina, 15. apríl 2009

Žilinský samosprávny kraj organizuje v stredu 22. apríla 2009 pri príležitosti Svetového dňa Zeme podujatie pre stredoškolskú mládež s cieľom predstaviť regionálnu samosprávu a jej kompetencie so zameraním na problematiku tvorby a ochrany životného prostredia. Dve skupiny stredoškolákov sa v Kongresovej sále Úradu ŽSK v časoch 8:30 – 10:00 a 11:00 – 12:30 dozvedia prostredníctvom pracovníkov Odboru regionálneho rozvoja o aktivitách kraja smerujúcich k ochrane životného prostredia. Pre študentov sú pripravené aj krátke filmy z videotéky festivalu ENVIROFILM.


Zuzana Muchová
hlavný redaktor


Spodná navigácia

Aktualizácia: 14.01.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky