9. jún 2006

- župný úrad sa otvára
- každú stredu až do 17.tej

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja
Žilina 9. jún 2006

Úrad Žilinského samosprávneho kraja sa od 1. júla otvára, aby slúžil verejnosti nielen v dopoludňajších hodinách a krátko po obede, a to každú stredu až do 17.00 h. „Naším zámerom je vytvoriť moderný úrad, kde sa zamestnanci venujú každému klientovi, obyvateľovi nášho kraja, individuálne a snažia sa mu, ak nie pomôcť, tak aspoň poradiť. S tým súvisí aj úprava času, kedy sú naši odborníci k dispozícii verejnosti,“ povedal riaditeľ Úradu ŽSK PhDr. Pavol Holeštiak. Táto pozitívna zmena sa týka odborov zdravotníctva, sociálnych vecí, školstva, regionálneho rozvoja, informácií a zahraničných vzťahov, dopravy a kultúry. „Ak sa to osvedčí, budeme uvažovať aj nad ďalšími dňami,“ dodal P. Holeštiak.