6. november 2006

- nórska veľvyslankyňa podáva pomocnú ruku
- Žilinský samosprávny kraj rozširuje medzinárodnú spoluprácu

Pozvánka na brífing
Žilina 31. 10. 2006

Na oficiálnu návštevu Úradu Žilinského samosprávneho kraja v Žiline pricestuje v pondelok 6. novembra 2006 veľvyslankyňa Nórskeho kráľovstva v SR J.E. Brit Løvseth. O 10.00 h. sa s ňou stretne predseda ŽSK Juraj Blanár a od 10.30 h. bude B. Løvseth rokovať so zástupcami odboru kultúry, regionálneho rozvoja, informácií a zahraničných vzťahov ŽSK a Rozvojovej agentúry ŽSK o možnostiach zapojenia sa medzi žiadateľov o pridelenie prostriedkov z nórskeho finančného mechanizmu. ŽSK sa uchádza z tohto mechanizmu o podporu na rekonštrukciu Sobášneho paláca v Bytči. O 11.30 h. sa v zasadačke na 1. poschodí v Úrade ŽSK uskutoční krátky brífing s J. Blanárom a B. Løvseth.

Srdečne Vás pozývame na brífing.


Spodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky