6. júl 2007

- predseda parlamentu zavíta do Žiliny

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

Žilina 6. júl 2007 – V pondelok 9. júla 2007 zavíta na Úrad Žilinského samosprávneho kraja predseda Národnej rady Slovenskej republiky Pavol Paška. O 9.30 h. ho pred budovou privíta predseda Žilinského samosprávneho kraja Juraj Blanár a spoločne sa presunú na krátke pracovné stretnutie. O 10.00 h. začína 14. zasadnutie Zastupiteľstva ŽSK, ktoré otvorí predseda ŽSK J. Blanár. Poslancom sa prihovorí aj predseda NR SR a potom bude priestor na krátku diskusiu. Plánované ukončenie návštevy je do 11.00 h. Po odchode predsedu NR SR bude pokračovať 14. zasadnutie Zastupiteľstva ŽSK podľa avizovaného programu.

Peter Kubica
hovorca ŽSKSpodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky