4.august 2006

- legenda drotárstva Karol Guleja

Tlačová konferencia
s európskou legendou svetovej histórie slovenského drotárstva Karolom Gulejom

sa uskutoční v piatok 4. augusta 2006 o 9.00 h. na Úrade ŽSK v zasadačke na 1. poschodí.

Tento vrútocký rodák emigroval v roku 1969 do Nemecka, žije v Mníchove a pravidelne sa vracia na Slovensko. Teraz sa chce stretnúť s pracovníkmi médií pri svojej nadchádzajúcej deväťdesiatke, aby hovoril o svojom takmer sedemdesiatročnom výskume drotárov putujúcich po strednej aj západnej Európe, po šírej Rusi a Ázii, po Severnej i Južnej Amerike

Tlačovej konferencie sa zúčastnia čestný občan ŽSK Karol Guleja, riaditeľ Úradu ŽSK PhDr. Pavol Holeštiak a primátor mesta Vrútky Ľubomír Bernát.

Vašu účasť, prosím, potvrďte.

Peter Kubica
hovorca ŽSK
0908 999 295