29.máj 2007

- 3. ročník futsalového turnaja O pohár predsedu Žilinského samosprávneho kraja

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja
Žilina 29. máj 2007 

Dovoľujeme si Vás pozvať na 3. ročník futsalového turnaja “O pohár predsedu Žilinského samosprávneho kraja“. Turnaj sa uskutoční v Žiline, v areáli Stredného odborného učilišťa stavebného na Rosinskej ceste č. 4 v piatok 1. júna 2007, a svoje sily si na ňom zmerajú zástupcovia všetkých samosprávnych krajov.

Program:

8.00 hod začiatok turnaja

10.00 slávnostné otvorenie turnaja predsedom ŽSK

10.05 odovzdanie vecných darov a finančného príspevku pre DSS Oščadnica
predsedom ŽSK a zástupcom MŠK Žilina pri príležitosti Medzinárodného
dňa detí

10.15 – 10.45 exhibičný zápas zástupcov samosprávnych krajov a MŠK Žilina

10.50 autogramiáda hráčov MŠK Žilina

15.00 ukončenie turnaja

„Tento rok je vyhlásený za Rok rovnosti príležitostí, a preto sme sa rozhodli na MDD podporiť hendikepované deti z DSS Oščadnica,“ vysvetlil predseda ŽSK Juraj Blanár dôvod odovzdania vecných darov – športových pomôcok od ŽSK a finančného príspevku od MŠK Žilina pre tento domov sociálnych služieb pre deti a dospelých. Je v ňom umiestnených 130 ťažko zdravotne postihnutých klientov.

                                                                                               Peter Kubica
                                                                                               hovorca ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky