27.marec 2007

- oceňovanie pedagogických zamestnancov stredných škôl a školských zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja za rok 2006

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja
Žilina 27. marec 2007 

Dňa 28. marca si pripomenieme narodenie J. A. Komenského a deň, kedy majú učitelia svoj sviatok. Odbor školstva Žilinského samosprávneho kraja pripravuje pri príležitosti tohto sviatku morálne oceňovanie vynikajúcich pedagogických zamestnancov stredných škôl a školských zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja za rok 2006, ktoré sa uskutoční dňa 27. marca 2007 (viď. pozvánka v prílohe). Súčasťou slávnostného aktu bude kultúrny program, na ktorom vystúpia študenti Konzervatória Žilina, Obchodnej akadémie Žilina a Gymnázia, Hlinská 29, Žilina. Žilinský samosprávny kraj chce založiť tradíciu a každoročne vzdať hold práci pedagógov a vychovávateľov za ich neúnavnú činnosť a tvorivosť.

Mgr. Peter Kubica
hovorca ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky