25.máj 2007

- rozšírenie spolupráce medzi ŽSK a SOPK

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja
Žilina 25. máj 2007

Predseda Žilinského samosprávneho kraja Juraj Blanár podpíše s predsedom predstavenstva Žilinskej regionálnej kancelárie SOPK Dušanom Haluškom vo štvrtok 31. mája 2007 o 9.00 dodatok o rozšírení spolupráce. Slávnostné podpisovanie sa uskutoční v priestoroch ŽRK SOPK, Hálkova 31, Žilina.
Na základe tohto dodatku bude ŽSK prispievať na aktualizáciu údajov, spracovanie údajov prezentácie a prípravu databáz turisticko-informačného sprievodcu Žilinského kraja – www.viator.sk. Ide o unikátny krajský portál s informáciami z oblasti cestovného ruchu, kultúry, miest a obcí, národných parkov, atď. ŽRK SOPK vydáva k tomuto portálu aj CD nosiče, ktoré sú využívané na veľtrhoch turizmu alebo pri stretnutiach s podnikateľmi z oblasti cestovného ruchu.

                                                                                                        Peter Kubica
                                                                                                        hovorca ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky