Vincent Hložník v Považskej galérii umenia

Vincent Hložník v Považskej galérii umenia

 
Základné ukazovatele prímestskej autobusovej dopravy

Základné ukazovatele prímestskej autobusovej dopravy od 1.1.2019

Objednané kilometre

Prepravení cestujúci

Úspora CO2 v kg

 

19. december 2006

- Vyhlásenie poslancov Žilinského samosprávneho kraja k trase R3


Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja
Žilina 19. december 2006

Vyhlásenie poslancov Žilinského samosprávneho kraja z 10. zasadnutia Zastupiteľstva ŽSK:

„Odmietame spolitizovanie plánovanej výstavby rýchlostnej komunikácie R3, ktoré sa v súčasnosti medializuje. Trváme na odbornom dialógu, aby kvalifikované stanoviská neprevýšili nepodložené tvrdenia. Chceme vyzvať všetkých zástupcov obcí a miest, profesijných a ochranárskych združení a odborníkov z akademického prostredia, aby svojimi stanoviskami podporili najvýhodnejší variant vedenia R3 cez Turiec.“


Spodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky