Základné ukazovatele prímestskej autobusovej dopravy

Základné ukazovatele prímestskej autobusovej dopravy od 1.1.2019

Objednané kilometre

Prepravení cestujúci

Úspora CO2 v kg

 

16.máj 2006

- vedúci odborov ŽSK odvolaní
- pripravujú sa výberové konania

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja
Žilina 16. máj 2006

Jedným zo zámerov župana Juraja Blanára je vybudovať moderný profesionálny úrad. V tejto súvislosti dnes odvolal všetkých vedúcich odborov Úradu Žilinského samosprávneho kraja. „Vypísaním výberových konaní vznikne priestor pre každého, kto je odborníkom v danej oblasti a zároveň sa dá možnosť odvolaným vedúcim obhájiť si svoju pozíciu v konkurenčnom prostredí,“ povedal J. Blanár. Z doterajších vedúcich ostáva väčšina na svojich miestach, ale ako poverení vedením daných odborov.


Spodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky