14. marec 2006

Novým riaditeľom Úradu ŽSK je Pavol Holeštiak...

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja
Žilina 14. 3. 2006 

Doterajší poslanec ŽSK PhDr. Pavol Holeštiak sa dnes stal novým riaditeľom Úradu ŽSK. Do funkcie ho oficiálne vymenoval žilinský župan Ing. Juraj Blanár. Pavol Holeštiak tak vo funkcii vystriedal Ing. Jána Dreisiga, ktorý bol od 10. januára 2006 poverený vedením úradu. „Pavol Holeštiak je odborník s bohatými skúsenosťami z manažérskej práce,“ povedal J. Blanár o novom riaditeľovi.

PhDr. Pavol Holeštiak (33) sa vzdáva mandátu poslanca ŽSK. Pôsobil vo finančnom sektore, prednáša na Katolíckej univerzite v Ružomberku, je poslancom Mestského zastupiteľstva v Čadci a členom Mestskej rady v Čadci. „Chcem dbať na odbornosť, vysoké pracovné nasadenie a motiváciu zamestnancov,“ prezradil niektoré zo svojich cieľov pri uvedení do funkcie P. Holeštiak.

Peter Kubica
hovorca ŽSK
0908 999 295
pkubica@zask.sk


Spodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky