Vincent Hložník v Považskej galérii umenia

Vincent Hložník v Považskej galérii umenia

 
Základné ukazovatele prímestskej autobusovej dopravy

Základné ukazovatele prímestskej autobusovej dopravy od 1.1.2019

Objednané kilometre

Prepravení cestujúci

Úspora CO2 v kg

 

12. január 2006

Prvá pracovná návšteva predsedu ŽSK Juraja Blanára Kysúc...

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja
12. januára 2006 v Žiline

Predseda ŽSK Ing. Juraj Blanár smeroval svoju prvú pracovnú cestu na Kysuce, aby sa oboznámil so situáciou po snehovej kalamite, ktorá spôsobila tomuto regiónu nemalé škody. V stredu 11. januára 2006 sa stretol s predstaviteľmi samospráv z bystrickej a makovskej doliny. J. Blanár prisľúbil iniciovanie zasadnutia všetkých zainteresovaných zložiek, ktoré sa podieľajú na odstraňovaní kalamity, aby sa preskúmala kalamitná situácia z posledných dní a najmä koordinovala vzájomná spolupráca. Do tohto dialógu by mali byť zahrnutí nielen predstavitelia ŽSK alebo CO a ďalších, ale aj zástupcovia samotných starostov.

 


Spodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky