1. jún 2007

- americký expert zavíta do Žiliny
- o využití výskumu a vytváraní partnerstiev

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja
Žilina 1. jún 2007

Vo štvrtok 7. júna 2007 sa na Úrade Žilinského samosprávneho kraja uskutoční stretnutie s p. Paulom Zukowskim - americkým expertom pre oblasť komerčného využívania technologického výskumu, vytvárania verejne-súkromných partnerstiev medzi univerzitami, súkromnými spoločnosťami a regiónmi. Ide o iniciatívu Amerického veľvyslanectva na Slovensku v spolupráci so Žilinským samosprávnym krajom. Za slovenskú časť sa pracovného rokovania zúčastnia odborníci zo Žilinskej univerzity, ŽSK, mesta Žilina, Vedecko-technologického parku v Žiline, SOPK v Žiline a ďalší. Podľa Amerického veľvyslanectva na Slovensku je potrebné organizovať takéto stretnutia s odborníkmi Žilinského kraja, ktorí budú vedieť využiť kontakty a skúsenosti pána Zukowskeho v praxi.

Pre médiá sa uskutoční brífing o 10.30 h na Úrade ŽSK. Prosím, potvrďte vašu účasť do stredy 6. júna 2007.

Peter Kubica
hovorca ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky