1. jún 2007

- Plaketa ŽSK pre úspešných žilinských futbalistov

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja
Žilina 1. jún 2007

Predseda Žilinského samosprávneho kraja Juraj Blanár dnes prijal na pôde Úradu ŽSK zástupcov úspešného tímu MŠK Žilina. Pri príležitosti úspechu v najvyššej futbalovej súťaži na Slovensku získal titul majstra. Juraj Blanár odovzdal klubu na čele s jeho prezidentom Jozefom Antošíkom Plaketu Žilinského samosprávneho kraja. „Znovuzískanie majstrovského titulu v sezóne 2006/2007 potvrdzuje, že prvenstvo vo futbale je doma pod Dubňom. Štvrtý krát je MŠK Žilina futbalovým majstrom, čo svedčí nielen o kvalite jeho hráčov, ale aj o výbornom vedení klubu,“ vyhlásil pri slávnostnom odovzdaní ocenenia J. Blanár.
Prezident MŠK Žilina Jozef Antošík vyzdvihol záujem predsedu ŽSK o tím MŠK a športové dianie na území Žilinského kraja. „Ďakujeme za aktívnu podporu nášmu tímu, ktorú sme od vás dostali priamo, aj ako od diváka na štadióne. Našou snahou je pokračovať vo víťaznom ťažení aj budúci rok,“ uzavrel J. Antošík. Predseda ŽSK Juraj Blanár udelením Plakety ŽSK pre futbalový tím MŠK Žilina pokračuje v tradícii morálneho ohodnotenia úspešných športovcov Žilinského kraja.

 

Peter Kubica
hovorca ŽSK


Spodná navigácia

Aktualizácia: 17.04.2014

Sekcie


Jazykové verzie webstránky