Župa pridala autobusové spojenie v úseku Čadca-Staškov

Zmena začne platiť od 29. 9. 2019

 

 

 

 

 

 

Úrad Žilinského samosprávneho kraja prijal viacero žiadostí cestujúcej verejnosti z okolia Čadce, na zabezpečenie dopravnej obslužnosti v smere Čadca – Staškov pre cestujúcich, ktorých pracovná doba v zamestnaní končí o 21:00 hodine.

Po vyhodnotení všetkých žiadostí a prevádzkových možností sme sa v spolupráci s dopravcom SAD Žilina, a. s. - prevádzka Čadca rozhodli na prímestskú autobusovú linku 502450 Čadca – Staškov zaviesť nový autobusový spoj, ktorý bude premávať v úseku Čadca, aut. st. – Staškov, žel. zast. a späť. Autobusový spoj bude prevádzkovaný počas pracovných dní.

Nový autobusový spoj, ktorý bude vedený z autobusovej zastávky Čadca, aut. st., bude zároveň zabezpečovať nadväznosť na príchod osobného vlaku Os 3934 (premáva v úseku Žilina – Čadca) na železničnú stanicu v Čadci, odchod Žilina 20:48 – príchod Čadca 21:28.

Platnosť zmeny cestovného poriadku linky 502450 Čadca – Staškov, ktorá súvisí s pridaním nového autobusového spojenia, bude od 29. 09. 2019.

 


Spodná navigácia

Aktualizácia: 16.09.2019

Sekcie


Jazykové verzie webstránky