1. február 2016

Vyhrajte pre triedu autobus na celodenný výlet

 

Tlačová správa Žilinského samosprávneho kraja

Žilina 1. február 2016

 

Žilinská župa vyhlásila novú súťaž selfie fotografií. „V jednom kuse v našom buse“ je názov súťaže, do ktorej sa môže zapojiť každý, kto chce pre žiakov akejkoľvek triedy na území Žilinského samosprávneho kraja vyhrať autobus na celodenný výlet. Stačí vytvoriť selfie fotografiu tak, aby bolo zreteľné, že bola odfotená vo vnútri alebo pri autobuse spoločnosti ARRIVA LIORBUS alebo SAD ŽILINA, ktorí sú zmluvnými prepravcami Žilinskej župy. Fotku potom súťažiaci pošlú najneskôr do 28. februára 2016 správou na Facebook stránku Žilinský samosprávny kraj a spolu s ostatnými sa budú uchádzať o čo najviac „lajkov“. Podľa slov predsedu ŽSK Juraja Blanára je trend selfie fotografií výrazný najmä medzi mladými ľuďmi a práve žiaci sú tí, ktorí využívajú autobusovú dopravu každodenne. „Každoročne financujeme zľavy na cestovnom aj pre študentov a teraz majú možnosť získať na jeden deň celý autobus, ktorým môžu zadarmo vyraziť na exkurziu či koncoročný výlet, preto verím, že sa do súťaže zapoja a vybojujú hlavnú cenu pre svoju triedu,“ doplnil Blanár.

Víťaznou sa stane fotografia, ktorá sa bude hlasujúcim najviac páčiť, čiže získa najviac „lajkov“. Pre účasť v súťaži je okrem zaslania fotky potrebné pripojiť i kontaktné údaje. Kompletné pravidlá sú dostupné na odkaze: http://www.regionzilina.sk/sk/aktuality/aktuality/v-jednom-kuse-nasom-buse.html.

 

Lenka Záteková
hovorkyňa ŽSK

Plagát