Týždeň dobrovoľníctva 2018 v Žilinskom kraji

Od 16.septembra do 22. septembra 2018

 

 

 

 

V dňoch od 16.septembra do 22. septembra 2018 sa bude na Slovensku ako aj v Žilinskom samosprávnom kraji konať Týždeň dobrovoľníctva.

Počas týždňa dobrovoľníctva sa bude v Žilinskom kraji realizovať množstvo dobrovoľníckych aktivít. Dobrovoľnícke ponuky z celého kraja ako aj informácie o registrácii dobrovoľníka je možné nájsť na stránkach Žilinského dobrovoľníckeho centra.

Cieľom Žilinského dobrovoľníckeho centra je spojiť ľudí, ktorí majú záujem venovať svoj voľný čas na konanie dobra a chcú sa angažovať pre druhých s tými, ktorí potrebujú dobrovoľnú a nezištnú pomoc.

Županka a zamestnanci Úradu ŽSK ako dobrovoľníci počas Týždňa dobrovoľníctva

Do Týždňa dobrovoľníctva 2018 sa zapojí aj predsedníčka ŽSK Erika Jurinová a zamestnanci Úradu ŽSK, ktorí prispejú spoločne svojou aktívnou účasťou a navštívia Domov sociálnych služieb Synnómia, kde budú svojou manuálnou a nemanuálnou činnosťou aktívne pomáhať.

Konferencia „Hľa dobrovoľník“

Žilinský samosprávny kraj v spolupráci so Žilinským dobrovoľníckym centrom organizujú dňa 21.9. 2018 v rámci Týždňa dobrovoľníctva 2018 pre zástupcov sociálnych, zdravotníckych a školských zariadení konferenciu „Hľa dobrovoľník“

Viac informácii tu


 


Spodná navigácia

Aktualizácia: 12.09.2018

Sekcie


Jazykové verzie webstránky