Zadávanie ponúk do informačných systémov vo verejnom obstarávaní

Zadávanie ponúk do informačných systémov vo verejnom obstarávaní

 
Základné ukazovatele prímestskej autobusovej dopravy

Základné ukazovatele prímestskej autobusovej dopravy od 1.1.2019

Objednané kilometre

Prepravení cestujúci

Úspora CO2 v kg

 
Mami Oci

Mami Oci

 

Týždeň dobrovoľníctva 2018 v Žilinskom kraji

Od 16.septembra do 22. septembra 2018

 

 

 

 

V dňoch od 16.septembra do 22. septembra 2018 sa bude na Slovensku ako aj v Žilinskom samosprávnom kraji konať Týždeň dobrovoľníctva.

Počas týždňa dobrovoľníctva sa bude v Žilinskom kraji realizovať množstvo dobrovoľníckych aktivít. Dobrovoľnícke ponuky z celého kraja ako aj informácie o registrácii dobrovoľníka je možné nájsť na stránkach Žilinského dobrovoľníckeho centra.

Cieľom Žilinského dobrovoľníckeho centra je spojiť ľudí, ktorí majú záujem venovať svoj voľný čas na konanie dobra a chcú sa angažovať pre druhých s tými, ktorí potrebujú dobrovoľnú a nezištnú pomoc.

Županka a zamestnanci Úradu ŽSK ako dobrovoľníci počas Týždňa dobrovoľníctva

Do Týždňa dobrovoľníctva 2018 sa zapojí aj predsedníčka ŽSK Erika Jurinová a zamestnanci Úradu ŽSK, ktorí prispejú spoločne svojou aktívnou účasťou a navštívia Domov sociálnych služieb Synnómia, kde budú svojou manuálnou a nemanuálnou činnosťou aktívne pomáhať.

Konferencia „Hľa dobrovoľník“

Žilinský samosprávny kraj v spolupráci so Žilinským dobrovoľníckym centrom organizujú dňa 21.9. 2018 v rámci Týždňa dobrovoľníctva 2018 pre zástupcov sociálnych, zdravotníckych a školských zariadení konferenciu „Hľa dobrovoľník“

Viac informácii tu


 


Spodná navigácia

Aktualizácia: 12.09.2018

Sekcie


Jazykové verzie webstránky