SLOVENSKÁ POŠTA MENÍ OTVÁRACIE HODINY

Oznam

 

 

 

 

 

 

 

S cieľom chrániť zdravie zamestnancov v prevádzke ako aj obyvateľov miest a obcí, Slovenská pošta od utorka 24. marca 2020 do 5. apríla 2020 upravila otváracie hodiny pobočiek pôšt na celom území Slovenska.

 

Počas pracovných dní budú mať pobočky Slovenskej pošty individuálne stanovené otváracie hodiny aj s ohľadom na momentálny stav zamestnancov ovplyvnený všeobecnou situáciou tak, aby bolo koncentráciou obyvateľov v čo najväčšej miere zabránené šíreniu COVID-19.

 

Osobitne sa dotkla úprava otváracích hodín pobočiek v mestách nad 10 000 obyvateľov, kde väčšina pôšt bude otvorené do 16:00 hod, vybrané do 17:00 hod. V sobotu a v nedeľu budú všetky pošty zatvorené.

 

Informácie nájde verejnosť na webovej stránke:
https://otvaraciehodiny.posta.sk/

v mobilnej aplikácii Slovenskej pošty, ktorú si môžu obyvatelia stiahnuť bezplatne do mobilov pre iOS aj android: 
www.posta.sk/mobilna-aplikacia/, a na výveskách vchodov do jednotlivých pobočiek. 

 

Otváracie hodiny jednotlivých pobočiek si môžete prečítať TU


Spodná navigácia

Aktualizácia: 25.03.2020

Sekcie


Jazykové verzie webstránky