S kvízom k vedomostiam

Verte si! Viete totiž viac, ako si myslíte! (Benjamin Spock)

 

 

 

 

 

Kvízové večery v kaviarňach sú populárnym formátom, ktorý k nám prišiel zo Spojeného kráľovstva. Ich princípom je odpovedanie na otázky zo všeobecného prehľadu a nadobúdanie nových znalostí. Múdry utorok je podujatím, ktoré každý druhý týždeň v Café Kupé navštevuje čoraz viac záujemcov. V utorok 28. novembra sa vedomostného kvízu zúčastnilo až 9 súťažných tímov. Po vyhodnotení štyroch súťažných kôl sme zostavili výsledky, podľa počtu získaných bodov. Prvé miesto patrilo tímu Darkside, tesne za nimi skončili členovia tímu Zebra, a v ďalšom poradí: Noví, Mravenisko, Artefakt, Igor, V rohu, Zuzkin team a Bittersweet. Múdrym hlavičkám blahoželáme, a všetkých pozývame na predvianočný kvíz, ktorý bude 12. decembra o 18.00 h v priestoroch Café Kupé v Žiline. Čakajú na vás zaujímave ceny, chutné nápoje a dobrá nálada.
Hlavným organizátorom podujatia je Krajské kultúrne stredisko v Žiline v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja. 

Mgr. Viktória Svetkovská
Krajské kultúrne stredisko v Žiline
www.krkszilina.sk


Spodná navigácia

Aktualizácia: 04.12.2017

Sekcie


Jazykové verzie webstránky