16.máj 2018

Najlepší Facebook a Instagram má Žilinský samosprávny kraj

 

 

 

 

 

16.5.2018, Žilina:Najlepšie podnikové médium roka v kategórii Facebookové stránky a Instagram, tretie miesto za audiovizuálnu prezentáciu a Cenu predsedu poroty získal Žilinský samosprávny kraj (ŽSK) v súťaži Podnikové médium roka.

ŽSK si aj tento rok otestoval kvalitu svojich médií a uspel v silnej konkurencii účastníkov z celého Slovenska v súťaži Podnikové médium roka. Stal sa najlepším podnikovým médiom za Facebookovú stránku a Instagram, získal tretie miesto za audiovizuálnu prezentáciu a bola mu udelená Cena predsedu poroty.

„Do prestížnej súťaže Podnikové médium roka sme sa zapojili už niekoľkokrát. Veľmi nás teší, že sociálne siete sa z minulých ročníkov vyšvihli až na 1. miesto a predbehli sme aj súkromné firmy. Najväčším potešením je pre nás Cena predsedu poroty, pretože tá hodnotí všetky prihlásené projekty a porovnáva ich s ostatnými. Je to dôkaz toho, že to čo robíme, robíme dobre a má to zmysel. Zároveň to berieme ako výzvu nezaspať na vavrínoch a pokračovať v tvrdej práci, aby sme aj v ďalších ročníkoch ukázali konkurencii, že aj samosprávy majú na to súťažiť s komerčnými firmami,“ povedala Jarmila Ševčíková z odboru informácií ŽSK.

Do súťaže Podnikové médium roka bolo prihlásených viac 280 prác. Ocenenia boli udelené v 12-tich kategóriách. ,,Je dobré, že máme rozbehnuté kvalitné sociálne média ako je Facebook, pretože prostredníctvom takýchto prostriedkov vieme veľmi efektívne a rýchlo dostať zaujímavé a dôležité informácie k čo najširšej verejnosti. Sú to moderné komunikačné prostriedky, ktoré budeme chcieť aj do budúcna rozvíjať,“ dodala predsedníčka ŽSK Erika Jurinová.

Účastníci 15. ročníka súťaže Podnikové médium roka sa stretli 15. mája 2018 na oceňovaní v priestoroch hotela Devín v Bratislave.