Mesiac fotografie v Makovického dome

Vernisáž výstavy spestrili hrou na gitare a akordeóne Petra Vaščáková a Daniel Vdovčík, žiaci zo ZUŠ Ladislava Árvaya.

 

 

 

 

 

Mesiac november v Makovického dome patrí už tradične fotografii. V utorok 6. novembra 2018 sa otvorila výstava Mesiac fotografie, ktorej organizátormi sú Krajské kultúrne stredisko v Žiline v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja a Fotoklub OBZOR. Vernisáž spestrili hrou na gitare a akordeóne Petra Vaščáková a Daniel Vdovčík, žiaci zo ZUŠ Ladislava Árvaya. Členov fotoklubu a hostí privítal riaditeľ KrKS v Žiline Peter Ničík. Poďakoval za fotografie, „ktoré nás učia lepšie rozumieť sebe samým, ktoré nás učia lepšie vidieť dúhy, hory a krajiny, ľudské emócie, tichý zvuk tieňov, gongov, bicyklov, kočov a oživených strojov, múry hradov a našu samotu, stromy, skaly, odraz vody, naše lásky a tmu na začiatku tunel.“ Vedúci fotoklubu OBZOR Ľubomír Lošonský poďakoval Lukášovi Macekovi, profesionálnemu fotografovi a lektorovi za pomoc pri výbere kolekcie vystavovaných fotografií. Srdečne pozývame všetkých obdivovateľov fotografického umenia na výstavu, ktorá je sprístupnená do 28. novembra 2018 počas pracovných dní od 8.00 do 16:00 hod.

Mgr. Petra Rovderová
Krajské kultúrne stredisko v Žiline
www.krkszilina.sk


Spodná navigácia

Aktualizácia: 08.11.2018

Sekcie


Jazykové verzie webstránky