6. Valentínsky ples DSS SYNNÓMIA

Klienti, ich rodičia, zamestnanci a priatelia DSS sa zabávali až do rána bieleho.

 

 

 

 

 

Domov sociálnych služieb SYNNÓMIA v spolupráci s OZ DARUJME SI SLNKO usporiadali už 6. ročník Valentínskeho plesu pre svojich klientov, ich rodičov, zamestnancov a priateľov DSS. V sále Pastoračného centra v kostole v Žiline na Vlčincoch to 7. februára 2020 žilo až do rána bieleho.

Už v poradí 6. ročník plesu otvorila riaditeľka Domova sociálnych služieb SYNNÓMIA, Dagmar Rechtoriková a milými slovami pozdravila všetkých prítomných Monika Blačíková z Odboru sociálnych vecí ŽSK. Na plese nechýbali pravidelní hostia – bývalá riaditeľka Odboru sociálnych vecí, Marta Pauková, riaditeľka CSS Letokruhy Žilina, Helena Gajdošíková a predseda Sociálnej komisie ŽSK, Ľubomír Sečkár. Večer moderovala Ľubomíra Reková a Vladko Vrábel, o hudbu sa už tradične staral podporovateľ aktivít DSS SYNNÓMIA, DJ Tomáš Nemec, o večeru a pohostenie p. Katarína Králiková a Cukráreň SOFIA. Dobrotami na ples prispeli i Koliba Papradno a p. Tvrdá. Nechýbalo vínko, ktoré darovala tak, ako po minulé roky rodina Pavelčíková a Penzión Sentami. Hostia plesu sa zabávali na programe, ktorý pre nich pripravila tanečná skupina TARA zo Žiliny, krásnym tanečným vstupom očaril tanečný pár Barborka a Mário, ale i živá ľudová hudba p. Brehovského a skupiny KONTAKT. Plesajúci tak mali možnosť zatancovať si pri rezkej ľudovej hudbe hudobníkov i aktuálnych slovenských či svetových hitoch od DJ, každý si prišiel na svoje. 

Na plese SYNNÓMIE nechýbali ani tento rok veselé súťaže o sladké ceny – balónový a stoličkový tanec, ale i súťaž o najrýchlejšiu výrobu múmie z roliek papiera. Počas celého večera bol hosťom k dispozícii fotokútik s vtipnými rekvizitami. Fotografka plesu, Júlia Kučeríková, zvečňovala našich priateľov vo veselých klobúkoch a s vtipnými transparentmi – veď fotku s nápisom „Opätky sú smrrrrrrť!“ nemá každý. Počas večera na všetkých čakala i lákavá tombola. Súťažilo sa o rôzne ceny - víkendové pobyty s wellnessom, poznávací zájazd do Toskánska, večere v hoteli, penziónoch či na kolibe, veľkonočné jahniatko, pivné kúpele, rozprávková torta, mäsové špeciality, kapustové prekvapenia, syrové dobroty, vínko, ale i auto na víkend s plnou nádržou, balíčky kozmetiky, poukazy na manikúru, darčekový balík, bowling, ba nechýbala ani žehlička na vlasy, gril či smoothie makers.

Výnimočný ples s výnimočnými ľuďmi – aj tak by sa dal nazvať Valentínsky ples Domova sociálnych služieb SYNNÓMIA. Moderátor Vladko povedal: ,,Každý rok tu vidím nové módne trendy, nové účesy, človek už ani nevie, čo si má dať na seba :D." Podstata však ostáva každý rok - tento ples je a aj ostane výnimočný. Pochopia možno iba tí, čo ho zažili. A Valentínsky ples 2021 si užijeme opäť, už teraz sa naň tešíme, chystajte si topánky!

Ďakujeme všetkým, ktorí finančne, vecne alebo iným spôsobom podporili 6. ročník Valentínskeho plesu DSS SYNNÓMIA: 
OZ Darujme si slnko, Žilina; Hotel Diplomat, Rajecké Teplice; CK Piešťany Tour, Piešťany; p. Viliam Blaha a Penzión IRIS, Rajecké Teplice; p.Anna Beníková a Koliba Papradno; Auto BECCHI, Žilina; Penzión Flámm Rajecké Teplice; r. Pavelčíková a Penzión SENTAMI, Žilina; Hotel Severka, Zákopčie; Hotel Encián, Rajecké Teplice; Autoškola Ľubomír Líška; Kapustáreň Svederník; p. Mária Turzová; p. Michal Sokolovský; p. Jozef Škuta a ALOEPRIRODA; Atlanta, Žilina; Bowling Mirage, Žilina; Accapo, sro, Žilina; TSV papier, sro, Lučenec; Zelmix, Žilina; p. Lenka Kubalová, p. EvaTvrdá a p. Martin Krchnavý.
Veľmi pekne ďakujeme za catering p. Kataríne Králikovej Cukráreň Sofia Teplička nad Váhom; za hudbu DJ Tomášovi Nemcovi, fotografie fotografke Júlii Kučeríkovej a krásny hudobný dar ľudovej skupine KONTAKT a pánovi Brehovskému; tanečnej skupine TARA a mladému tanečnému páru Barborke a Máriovi.
Priatelia, vidíme sa o rok:).

Ďakujeme všetkým, ktorí podporia aktivity Občianskeho združenia DARUJME SI SLNKO

 


Spodná navigácia

Aktualizácia: 03.03.2020

Sekcie


Jazykové verzie webstránky